Середа, 16.06.2021, 04:02

Олімпіади та конкурси

Учні нашої школи взяли активну участь у конкурсі з англійської мови "Гринвіч-2020 "

Учасники онлайн – уроку із нагоди Дня безпечного Інтернету 2019 отримали очікуванні сертифікати.

В рамках дня Безпечного Інтернету проведений конкурс на освітньому проекті «На урок». Бажання взяти участь у конкурсі виявили учні 2-8 класів. Діти здобули дипломи І-ІІІ ступеня.

Учні третього класу взяли участь в онлайн-олімпіаді з математики і української мови. Діти показали хороші знання і отримали дипломи високого рівня.

Вітаємо переможницю ІІ (районного) етапу всеукраїнської олімпіади з правознавства Гребенюк Валерію! Бажаємо успіхів у підготовці до

ІІІ (обласного) етапу!

Результати І етапу олімпіад

29 листопада у школі пройшла Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower». 16 учасників взяли участь у грі. Всі учасники з захопленням працювали над завданнями, тим самим підвищували свій рівень з даного предмету.

28 листопада 2018 року учні нашої школи вже вкотре прийняли участь в Міжнародному інтерактивному учнівському природничому конкурсі “КОЛОСОК”, який вперше був проведений в Україні у 2003 році. Він проводиться з метою розвитку у школярів інтересу до природничих наук. Учні нашої школи з надзвичайно великим задоволенням приймають участь у конкурсі, який містить цікаві завдання з хімії, біології, фізики, астрономії,географії.  Щорічно багато учнів отримують «золоті» та «срібні» колоски.

12 листопада учні закладу освіти взяли участь у  Міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер-2018". Мета конкурсу - популяризація і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.14 школярів 2-11 класів виконували завдання, надіслані координатору конкурсу в школі.

В І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад на базі освітнього округу  взяло участь 14 школярів.

Учасниками ІІ(районного )етапу стали 6 учнів:

Кількість учнів

Клас

Українська мова та література

8,9,11

8,9,11

8,9

Правознавство

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 12.03.2018 року № 68 та з метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 23.03.2018 року була проведена районна олімпіада з математики серед учнів 4-х класів шкіл району.

В районній олімпіаді взяв участь учень 4 класу Данилюк Денис, що став переможцем олімпіади з математики, яка проводилась у освітньому окрузі на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня смт. Сенкевичівка.