Середа, 16.06.2021, 03:56

Шклинський ліцей Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Головна Мій профіль Вихід RSS

Меню сайту
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 37
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Органи самоврядування

Склад батьківського комітету 2018 - 2019 н. р.

Склад шкільного парламенту 2018 - 2019 н.р.

Козацька рада 2018 - 2019 н.р.

Склад батьківського комітету

ЗОШ І-ІІІ с. Шклинь

2017 - 2018 н.р.

Голова батьківського комітету - Панасюк Світлана Андріївна

    Клас

  Прізвище, імя, по батькові

1

  Левенець Людмила Андріївна

2

  Демська Наталія Миколаївна

3

  Формазюк Маряна Михайлівна

4

  Собко Оксана Миколаївна

5

  Тивонюк Маряна Олександрівна

6

  Панасюк Світлана Андріївна

7

  Голодюк Людмила Андріївна

8

  Логвін Наталія Миколаївна

9

  Гаць Ольга Вячеславівна

10

  Бучман Інна Валентинівна

11

  Веремчук Ольга Степанівна

Козацька Рада

 

 

Кошовий – Мельник Леонід

 

Прапороносець-Гаць Андрій

 

Писар – Петрова Аліна

 

Кашовари – Концимал Богдана,Веремчук Віка

 

Курінні

 

Курінь ім. І. Виговського          Масюра  Дмитро                (11 клас)

 

Курінь ім. П. Дорошенка           Волошина Анастасія       (10клас)

 

Курінь ім. П. Сагайдачного      Концимал  Роман             (9  клас)

 

Курінь ім. П. Полуботка           Козак Валентин               (8клас)

 

Курінь ім. Б. Хмельницького    Голодюк Денис                 (7 клас)

 

Курінь ім. Марусі Чурай           Фідрін Антон                  (6клас)

 

Курінь ім. Івана Богуна            Бучман Михайло              (5 клас)

 

 

2017-2018н.р.

 

 

                                             

Гурт «Козацька канцелярія»

 

 

Зміст роботи:

  • видає газету «Козацька газета»;
  • публікує рішення Козацької Ради;
  • результати роботи гуртків;
  • оголошення;
  • статті про виховні заходи.

 

 

 

Структура:

Головний редактор – Гребенюк Валерія

Фотокореспонденти: Горбач В.

Художники: Бучман А.,  Веремчук В.

Редакційна колегія:.Хамаза О.,

 

 

Гурт «Патріот»

 

 

Голова гурту – скеровує роботу членів гурту, складає план пошукової роботи, кожного тижня скликає скликає раду, на якій проводить підсумки роботи на тиждень.

 

Заступник голови – допомагає голові, організовує роботу по оформленні знайдених матеріалів.

 

Писар – керує роботою по оформленні матеріалів

 

Члени гурту – збирають і оформлюють матеріали про козацькі традиції, пісні, ігри.

 

 

Зміст роботи гурту:

 

  • збір і оформлення козацьких традицій;
  • збір козацьких пісень;
  • історичні козацькі ігри та забави

 

 

 

Структура гурту:

 

голова гурту –Тимчишина С.

заступник –Веремчук В.,

писар – Концимал Б.,

члени гурту: Панасюк А, Бучман Д.,

 

Гурт «Наставник»

 

 

Зміст роботи гурту:

 

  • контролює виконання рішень Козацької Ради;
  • відповідає за дозвілля молодих школярів;
  • готує пятикласників до посвяти в козачата;

 

 

Структура гурту:

 

голова гурту – Голодюк Д. ( скликає наради, розподіляє обов’язки)

члени гурту – Гаць Л.,Гнатів І.

Склад шкільного парламенту

Президент школи-Гребенюк Валерія

Заступник президента-Веремчук Вікторія

Секретар-  Черчик Богдана

Міністерсто освіти

Міністр- Долонська Альбіна

Міністерство «Книголюб»

Міністр-Горбач Вікторія

Міністерство внутрішніх справ

Міністр-Петрова Аліна

Міністерство охорони здоров‛я та спорту

Міністр – Волошина Анастасія

Міністр культури та відпочинку

Міністр - Тимчишина Софія

Міністерство суспільно-корисних справ

Міністр - Кузніцова Софія

Міністерство інформації

Міністр – Вознюк Олеся

 

 

2017-2018н.р.

Склад шкільного парламенту

Міністерсто освіти

Міністр-Сологуб Ірина

1.Бучман Юлія

2.Бучман Михайло

3.Фідрін Антон

4. Черчик Богдана

5.Хамаза Олена

Міністерство «Книголюб»

Міністр-Горбач Вікторія

1.Голодюк Денис

2.Гнатів Ірина

3.Голодюк Дарина

4.Бучман Анна

Міністерство внутрішніх справ

Міністр-Петрова Аліна

1.Панасюк Андрій

2.Гаць Андрій

3.Бучман Дарина

4.Грибун Микола

Міністерство спорту

Міністр-Волошина Анастасія

1.Данилюк Валентина

2.Демський Андрій

3.Войцеховський Назар

4.Хлопусь Інна

 

Міністерство культури

Міністр-Тимчишина Софія

1.Долонська Альбіна

2.Черчик Богдана

3.Концимал Богдана

4.Гаць Ліля

Міністерство суспільно корисних справ

Міністр- Кузніцова Софія

1.Козак Валентин

2.Бучман Ганна

3.Голодюк Дарина

4.Данилюк Яна

Міністерство інформації

Міністр-Вознюк Олеся

1.Голодюк Денис

2.Салівончик Софія

3.Мельник Леонід

4.Ковальчук Аня

 

     2017-2018н.р.