Середа, 16.06.2021, 05:06

Правила поведінки здобувачів освіти в закладі освіти

Правила для учнів

Загальноосвітня школа I - III ступенів с. Шклинь - це велика єдина родина. Люби, шануй і бережи її, роби все, щоб вона стала ще кращою: примножуй її традиції, виконуй всі правила й закони шкільного життя.

І.  Прихід учнів до школи

1. Приходь до школи за 5 — 10 хв. до початку занять.
  2. По дзвінку на урок займи своє місце в класі, підготуйся до уроку.
  3. Не принось  до школи речі, які не мають відношення до освітнього процесу (зброю, ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики, отруйні та хімічні речовини).

ІІ. Поведінка  уроці

1. Дотримуйся правил внутрішнього розпорядку школи: не запізнюйся на урок, не порушуй дисципліну.
  2. На уроці будь уважним, активним, не відволікайся сторонніми справами, на запитання вчителя відповідай чітко, ясно, слідкуй за культурою мовлення.
  3. Роботу на уроці закінчуй лише з дозволу вчителя, домашні завдання записуй в щоденник вчасно і чітко.
  4. Перед виходом з класу приведи в порядок своє робоче місце, а чергові приводять до порядку класну кімнату.
  5. Не пропускай заняття без поважних причин. У разі пропуску занять учень зобов'язаний надати класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях.
  6. Мобільним телефоном на уроці дозволяється користуватися лише з дозволу вчителя, якщо це необхідно для освітнього процесу.

ІІІ. Поведінка учнів на перерві

1. Перерви по можливості проводь на свіжому повітрі, раціонально використовуй час.
  2. Тактовно і ввічливо поводься з друзями, сторонніми особами, будь уважним до зауважень та вимог вчителів.
  3. Учням забороняється входити в службові кабінети без дозволу.

IV. Поведінка учнів в умовах адаптивного карантину

Для профілактики захворювання  дотримуйся наступних правил:

1. В приміщенні школи користуйся захисною маскою та дотримуйся соціальної дистанції.

2. Часто мий руки або обробляй дезінфікуючими засобами.

3. Під час кашлю або чихання прикривай рот і ніс паперовою хустинкою, уникай тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.

4. Якщо маєш підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, повідом свого класного керівника і якнайшвидше звертайся до сімейного лікаря.

V. Загальні вимоги

1. Будь дбайливим господарем у школі, бережи шкільне майно, меблі, підручники, тепло, економ воду та електроенергію. У випадку псування шкільного майна, його ремонт проводиться за рахунок батьків учня.
  2. Дотримуйся всіх правил поводження в їдальні.
  3. Будь ввічливим: вітайся з вчителями, працівниками та гостями школи.
  4. Бережи своє здоров'я — дотримуйся правил техніки безпеки під час уроків, на перерві та в позаурочннй час: на святах, дискотеках. Не вдавайся до шкідливих звичок.
  5. Будь активним у житті класу і школи — бери участь у всіх справах і сам будь організатором хороших справ.

Школа - твій другий дім. Бережи і захищай його. Будь в ньому дбайливим господарем, доброзичливим, ввічливим і тактовним. Даруй людям радість, роби добро всім, хто тебе оточує. Поводься з іншими так, як би ти хотів,  щоб поводились з тобою.

Погоджено на засіданні педради школи №1 від 31.08.2020

Директор школи                          Долонська М.В.